Organizacja urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze


Organizacja Urzędu

 
Nazwa Zakres kompetencji Osoba Pokój Telefon Mail
Sekretariat Dyrektor Prekurat Edmund 410 68 45 65 650 sekretariat@pup.zgora.pl
Zastępca Dyrektora Kowalonek Nina
Sekretarka Korneluk Sylwia
Centrum Aktywizacji Zawodowej Kierownik Działu Piskorska Małgorzata 312 68 45 65 659 m.piskorska@pup.zgora.pl
Staże, refundacja części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody oraz składki na ubezpieczenie społeczne skierowanych osób bezrobotnych do 30 roku zycia. Celuch Ryszarda
Krężel Magdalena
Nowak Sandra
Gwoździańska Magdalena
307 68 45 65 646 staze@pup.zgora.pl
Pracodawcy, zgłaszanie ofert pracy, rejestracja oświadczeń o zamiarze powierzenia wykonywania pracy cudzoziemcom, EURES
Juncewicz Emilia
Solarz-Wnęk Aldona
Kowalewska Marta
Śliwa Dorota
Zientarska Ewa
304 68 45 65 660 pracodawcy@pup.zgora.pl
Doradcy Klienta Indywidualnego    Pośrednictwo pracy
Kamińska Danuta
Janczak Anna
Mic Michalina
Orlenko Katarzyna
Sztamblewska Monika
Hamera Beata
Lipa Karol

 
005 68 45 65 663
68 45 65 664
68 45 65 665
68 45 65 666


 
posrednictwo@pup.zgora.pl
Roboty publiczne, prace interwencyjne, Prace społecznie użyteczne, bon zatrudnieniowy, bon na zasiedlenie, zatrudnienie wspierane, refundacja składek na ubezpieczenie społeczne za pracowników do 30 roku życia, refundacja kosztów opieki nad dzieckiem, dofinansowanie wynagrodzenia za zatrudnienie skierowanego bezrobotnego po 50 roku życia, świadczenia integracyjne, świadczenia aktywizacyjne
Bednarek Anna
Bar Natalia
 
309 68 45 65 649 a.bednarek@pup.zgora.pl
n.bar@pup.zgora.pl
Szkolenia, bony szkoleniowe, trójstronne umowy szkoleniowe, finansowanie kosztów studiów podyplomowych, stypendium na kontynuację nauki, przygotowanie zawodowe dorosłych, Krajowy Fundusz Szkoleniowy
Janecka Justyna
Niezgodzka Alicja
Czernuszka Łukasz

 

 
305 68 45 65 658 szkolenia@pup.zgora.pl
Poradnictwo zawodowe
Pawlak Arleta
Fijałkowska Barbara
Ginter Kamil
Lada Małgorzata

313
314
315
316
 
68 45 65 678

68 45 65 676

68 45 65 642

 
poradnictwo.zawodowe@pup.zgora.pl
Projekty EFS Lebioda Renata
Mazurkiewicz Aleksanra
Dalecka Marta
405 68 45 65 647 r.lebioda@pup.zgora.pl
projekty@pup.zgora.pl
Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej, refundacje kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowisk pracy, grant na telepracę Słonimiec Justyna
Kózka Agnieszka
Bielawska Daria
406 68 45 65 673 dotacje@pup.zgora.pl
Dział Ewidencji Świadczeń i Informacji Kierownik Działu Urban Aurelia 308 68 45 65 667 a.urban@pup.zgora.pl
Wydawanie zaświadczeń Tatarynowicz Aleksandra 005 68 45 65 671 swiadczenia@pup.zgora.pl
Stanowiska z prawem do zasiłku, stypendia z tyt. stażu, dodatki aktywizacyjne Krajewska Rozalia
Beschel Grażyna
Proga Joanna
Ganczar Elżbieta
Kloc Helena
68 45 65 668
Rejestracja Zapotoczna Katarzyna
Hady Mariola
Zielińska Małgorzata
005

004
68 45 65 645

68 45 65 641
 
Listy wypłat, świadczenia ZUS, RP-7 Andrzejewska Joanna
Czelna Jolanta
Zielińska Katarzyna
306 68 45 65 675

68 45 65 669
 
Dział Organizacji i Administracji Kierownik Działu Straszko Zbigniew
Wiśniewska-Kisła Małgorzata
404 68 45 65 670 z.straszko@pup.zgora.pl
m.wisniewska@pup.zgora.pl
Kancelaria, przyjmowanie dokumentów Batko Paulina 006 68 45 65 640 kancelaria@pup.zgora.pl
Informatycy Byra Arkadiusz
Ostrowski Jarosław
  68 45 65 657
a.byra@pup.zgora.pl
j.ostrowski@pup.zgora.pl
Archiwum Adamkiewicz Malwina   68 45 65 648  
Portiernia Chojnacki Tadeusz   68 45 65 656  
Dział Finansowo Księgowy Kierownik Działu Sekulska Katarzyna 310 68 45 65 655 k.sekulska@pup.zgora.pl
Księgowość, należności Milewska Małgorzata
Nowaczyk Natalia
Rurarz Danuta
311 68 45 65 653 m.milewska@pup.zgora.pl
n.nowaczyk@pup.zgora.pl
d.rurarz@pup.zgora.pl
Dział Kadr Samodzielne stanowisko ds. kadr Milczarek Małgorzata
Klimek Agnieszka
408 68 45 65 662 kadry@pup.zgora.pl
           

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę